Relaxace očí, hlavy a šíje,  palming.

Palming je podle Meira Schneidera cvičením číslo jedna při práci na zlepšování zraku.

Tato speciální metoda  pomáhá především k relaxaci zrakového nervu a oživení sítnice.  Palming se provádí se nejlépe v naprosté tmě. Je velice účinný pro většinu potíží se zrakem. Je  občerstvující i po psychické stránce.  Společná řízená meditace přinese hlubší ponoření a může dát silný impuls pro vaše samostatné cvičení doma.

Před palmingem je důležité se celkově uvolnit a speciálně oblast ramen, šíje a hlavy. První hodina setkání bude věnována velmi hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění.

Půldenní kurz

Relaxační metody celkové i speciální na oči, obličejové svaly, šíji a ramena. Během odpoledne si vyzkoušíme nejrůznější způsoby cvičení, masáže a sebemasáže, dýchání a relaxace tak, aby si každý našel něco, co se mu osvědčí.  Setkání ukončíme meditačním cvičením Palming.

Naučíte se metody vhodné při únavě očí, bolesti hlavy od očí, při migréně, ztuhlosti krční páteře i ramen, žvýkacích svalů, tisknutí a skřípání zubů, vrásek kolem očí. Uvolnění  obličeje a šíje často přinese výrazné zlepšení zraku a zajistí větší efekt očních cviků. Metody pomáhají proti stresu na fyzické i psychické úrovni.

Díky lepšímu prokrvení hlavy se zlepší mentální funkce jako myšlení, soustředění a paměť a mohou se zmírnit i pocity psychické únavy, apatie či úzkosti.

S uvolněným obličejem a projasněnýma očima pak vyzařujete pozitivní energii i pro své okolí.

Termíny:

  • dle zájmu

Cena 1500 Kč.

Večerní kurzy (též dopolední)

Během tří večerů si vyzkoušíme nejrůznější způsoby cvičení, masáže a sebemasáže a relaxace tak, aby si každý našel něco, co se mu osvědčí.

Tato setkání kromě značného prospěchu očím mohou pomoci i při migrénách, bolestech očí a hlavy, při bolestech a ztuhlosti krční páteře, ramen, při napětí a strnulosti v obličeji, skřípání zubů, při nespavosti. Pomohou uvolnění čelistních kloubů a žvýkacích svalů.

Díky lepšímu prokrvení hlavy se zlepší mentální funkce jako myšlení, soustředění a paměť a mohou se zmírnit i pocity psychické únavy, apatie či úzkosti.

S uvolněným obličejem a projasněnýma očima pak vyzařujete pozitivní energii i pro své okolí.

Cena: 800 Kč za jednotlivá setkání nebo 2000 Kč za 3 setkání. V ceně kurzu jsou detailně sepsané instrukce k vlastnímu cvičení.

Termíny

  • dle dohody

Prosím zájemce o další kurz relaxace, aby se ozvali e-mailem, jakmile bude dostatek zájemců o Kurz Palming a relaxace hlavy, očí, šíje – vypíši termín.

Comments are closed.