Individuální konzultace a tréninky:

Aktuálně: do půlky září nepřijímám nové klienty, využijte prosím přednášky a cvičení v parku.

Obvykle se setkávám s klientem 4x ve dvouhodinových lekcích. První dvě lekce většinou vycházejí ze společného základu, druhé dvě lekce se již liší podle toho, čeho chce klient dosáhnout.

Jestliže váháte, zda jít na kurz, či zvolit individuální konzultace:

Při individuálních konzultacích máte moji 100% pozornost, tempo se přizpůsobuje Vám. Můžete si zvolit intervaly mezi lekcemi, cviky si ozkoušet, nejasnosti probrat na další lekci.

Na kurzu oproti tomu hraje velkou roli energie celé skupiny. Sejdou se lidi, kteří jsou motivováni pracovat na svém zraku a jsou pozitivně vzájemně naladěni. Jednotlivá cvičení a temata na sebe navazují a účinky se prohlubují. Již  během dopoledne někteří účastníci vnímají zlepšení. Můžete si vyměnit zkušenosti s ostatními. Je prostor na otázky a odpovědi, může se stát, že se někdo zeptá na to, co byste třeba nedokázali zformulovat a přitom se to týká i Vás. Za dva dny péče o zrak uvidíte zlepšení, někdy i výrazné a to Vám může dát nezbytný impuls nějakým způsobem pokračovat, přesvědčíte se, že tudy vede cesta.

Jestliže se 12 hodin souvislé péče rozdělí do 4 setkání, máte menší šanci zažít tento efekt okamžitého zlepšení.  Pro někoho však může být psychologicky příznivější cesta pomalých krůčků a postupného zlepšování.

Individuální konzultace jsou  taky vhodnější pro lidi, kteří jsou celkově oslabeni a celodenní práce by pro ně byla příliš namáhavá.

Do konce roku 2023 nenabízím individuální konzultace.

Cena:

  • první konzultace 2400 Kč/2 hodiny, ve dvojici 3200 Kč/2 hodiny
  • další konzultace 2 000 Kč/2 hodiny, ve dvojici  2800 Kč/2 hodiny
  • Při předplacení 4 dvouhodinových konzultací zůstává cena 4 x 1600 Kč. Na závěr první konzultace se můžete rozhodnout, zda chcete platit jednorázově nebo si předplatit základní cyklus 4 konzultací.
  • Po absolvování 4 konzultací mají někteří lidé zájem pokračovat formou koučinku za výhodnou cenu 800 Kč/hodinu.
  • děti do 15 let konzultace 1 400 Kč/2 hodiny,  sourozenci 1900 Kč/2 hodiny

Výborná možnost je též zkombinovat vycházku a 3 dvouhodinové konzultace. I v tomto případě možno domluvit slevu.

Comments are closed.