Týden s turistikou a očním cvičením

Příští týdenní rekreace se zrakem bude od 13. – 19. července 2024 na krásném místě     v Českém lese – Pasečnici u Domažlic.
Příjemný penzion bude mít naše skupina sama pro sebe.

Strava bude vegetariánská, tak to mají v tomto zařízení obvyklé, mají zkušeného kuchaře. Myslím, že stojí za to vyzkoušet, zda změna stravy  přinese něco pozitivního.

Začínáme obědem, končíme snídaní.

Celková cena bude 12 700 Kč,  respektive 12 200 Kč při platbě zálohy do 25. dubna.

Ubytování je po 2-3 lidech na pokoji, jsou k dispozici 3 miniaturní pokojíčky pro 1 osobu. Cena zahrnuje kurzovné, základní pomůcky, ubytování a plnou penzi včetně čajů a kávy.

Díky malé skupince (11 účastníků) je velký prostor pro individuální péči.

Tato akce je vhodná pro pokročilé i začátečníky, pro všechny oční vady a každý věk.

http://www.pritomnyokamzik.com/

Program:

Dopoledne: Metoda Meira Schneidera: cvičení, uvolňování, trocha teorie, hry. Okrajově též zkušenosti z  pobytů s Peter Ruiter a Almuth Klemm,  Ester van der Werf, Peter Grunwald, Maurizio Cagnoli.

Odpoledne:  společné vycházky: v první části vycházky budou  praktická cvičení v terénu. Pak možnost pokračovat s průvodcem  nebo  samostatně či se vrátit a lenošit.

Večer: Dvakrát noční vycházka, palming, hry ve tmě, relaxace, masáže, zajímavosti, povídání a hlavně taky zpěv. Jedna kytara již zajištěna. Další nástroje vítány.

Odpolední i večerní program je možné absolvovat dle kondice a chuti.

Oproti víkendovému programu bude příležitost téměř každý večer pro palming (můžete si vyzkoušet speciální podpěrku), větší prostor bude na cviky podporující spolupráci očí (konvergence, fuze), což se projeví při zlepšení čtení, práce na blízko i celkové únavnosti očí. Přivezu celou řadu nových pomůcek. Můžete se těšit na uvolněné tempo, hravost a relaxaci. Bude dost prostoru na Vaše dotazy i vzájemné sdílení.

Tento kurz zahrnuje všechno, co je napsáno o Základním kurzu a Víkendu pro zrak. A ještě leccos navíc.

K dispozici bude knihovnička knížek a článků o zlepšování zraku (česky, slovensky, anglicky i německy), DVD s Meirem.

Fotky z minulých letních kurzů v Jizerských horách a v Pasečnici si můžete prohlédnout zde a taky zde.

Comments are closed.